Důležité

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Předškolák Edukativně stimulační skupinky ve školním roce 2017/2018

Edukativně stimulační skupinky ve školním roce 2017/2018

Vážení rodiče,

chcete zajistit vašemu  dítěti bezstarostný a pohodový nástup do základní školy? Chcete si ujasnit, jaké schopnosti a dovednosti jsou  vhodné před nástupem do školy u dítěte rozvíjet a jak?


Potom pro vás máme již druhým rokem na ZŠ Riegrova ve Svitavách připraveny edukativně-stimulační skupinky, stimulační program pro předškoláky a jejich rodiče, jehož cílem je formou hry rozvíjet u dětí schopnosti, které budou potřebovat ke zdárnému zvládnutí čtení, psaní a počítání. Podpora je věnována také sociálním dovednostem, emoční inteligenci a schopnosti komunikace.

Vaše děti povedou školní psycholožka a školní speciální pedagožka. Připraveno je pro Vás deset lekcí plus jedna informativní schůzka pro rodiče, kde se dozvíte vše potřebné. Na setkání s Vámi těšíme již v listopadu.Edukativně stimulační skupinky pro předškoláky a jejich rodiče


10 lekcí zaměřených na:

  • jemnou motoriku a grafomotoriku
  • řeč a myšlení
  • sluchové a zrakové vnímání
  • prostorovou orientaci
  • početní představy

KDY A KDE?

  • Informativní schůzka: 29.11. 2017 od 16:30 hod.
  • Edukativní skupinky: 13.12., 3.1., 17.1., 31.1., 7.2., 21.2., 7.3., 21.3., 4.4., 18.4. od 16 do 17 hodin na Riegrovce

S KÝM?

  • Skupinky povedou Mgr. Jana Lepková (speciální pedagožka) a Mgr. Kateřina Špačková (školní psycholožka )

Svou účast, prosím, potvrďte přihláškou na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nejpozději do 20. 11. 2017. Účast na skupinkách je zdarma, na první schůzce pouze uhradíte sadu pracovních materiálů pro děti (460 Kč).Aktualizováno (Čtvrtek, 23 Listopad 2017 08:32)