Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel

Parlamentní hlasatel

Na jednání zapomněli jedni nejmenší. Budeme tedy zpočátku termín jednání  připomínat, než si zvyknou na další povinnost.

Nejdříve jsme hovořili o akci Ovoce do škol. Hodnocení bylo vcelku kladné. Mnozí vše snědli a vypili hned ve škole, ti menší vzali ovoce i mléko domů ukázat rodičům. To, že vše chutnalo, je jedna věc, kam s odpadky, je věc druhá. Budeme muset více hlídat, jak s krabičkami žáci zacházejí. Košů na odpad je dostatek, nemuseli bychom tedy  o odpadky zakopávat na chodbách, v šatně, před školou.

Firma, která nás takto zásobuje, si pro nás připravila na 30. října tzv. Vitamínový den. Budeme si moci sami něco zdravého připravit, ochutnat. Akce bude letos pro všechny žáky.

Fond Sidus nás i letos oslovil s prosbou o prodej drobností, letos pěkných odznáčků. Výtěžek z prodeje pomůže nemocným dětem.

Žáci druhého stupně se začátkem prosince vydají do Brna na divadelní představení. Zájem je velký, autobus byl zaplněn rychle.

Nové tabule ve třídách se snadno mohou vysunout tak, že by mohly někomu  ublížit. Nebudeme si na nich zkoušet své síly, nemuselo by to dobře dopadnout.

Aktualizováno (Pondělí, 06 Listopad 2017 12:21)