Důležité

Na čtvrtek 25. 10. 2018 je vyhlášeno pro žáky školy z organizačních důvodů ředitelské volno.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Školní družina Činnost Sportovní odpoledne v tělocvičně

Sportovní odpoledne v tělocvičně

O tom, že děti pohyb milují, není žádných pochyb. A protože počasí nám k venkovním aktivitám už moc nepřeje, užili jsme si jednu říjnovou prodlouženou středu školní družiny v tělocvičně. A jak takové odpoledne vypadalo?


V tělocvičně

Byli jsme v tělocvičně. Soutěžili jsme v několika disciplínách. První soutěž byla žabí skoky. Při druhé soutěži jsme museli driblovat s balonem. Třetí soutěž byla trakař. Čtvrtá soutěž byla sprint. Sprint je to, že musíš běžet strašně rychle. Pátá soutěž byla to, že se muselo celé družstvo rozkročit a poslední lezl pod ostatními dopředu. Šestá soutěž byla chodit jako pejsci. Potom byli ještě nějaké soutěže. Pak někteří kluci hráli fotbal a holky hrály vybiku. A potom jsme si mohli hrát, co jsme chtěli. Nakonec jsme dostali za odměnu bonbóny.

Vendula Kavalírová, 3. Tř.


Sportovní odpoledne

Na sportovním odpoledni jsme plnili 8 úkolů:

1. dělali jsme žabí skoky, 2. přenášeli jsme bramboru na lžíci, 3. dělali jsme ve dvojicích trakař, 4. chodili jsme po čtyřech, 5. sprintovali jsme, 6. podlézali jsme pod nohama, 7. driblovali jsme, 8. skákali jsme na jedné noze.

Byli jsme rozděleni do dvou družstev. Vyhrálo družstvo Vendy. Moc mě to bavilo. Na konci jsme hráli vybíjenou na baterky. A potom jsme měli volno. Byla tam s námi paní Šrámková.

Petra Kubitová, 4. A.

Aktualizováno (Pondělí, 06 Listopad 2017 13:28)