Důležité

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy V 2.B. se rodí spisovatelé

V 2.B. se rodí spisovatelé

Zdravíme vás všechny měsíc po prázdninách. Opět jsme v plném nasazení a docela se daří. Nakonec posuďte sami.

V hodině ČESKÉHO JAZYKA jsme dostali do skupinky obrázek. Paní učitelka nás vyzvala, abychom se právě teď stali spisovateli. O čem máme psát? No přece o čemkoli, co se vyloupne z našeho obrázku. Začalo být rušno, jeden nápad předbíhal druhý. Po dopsání svých děl jej každá skupinka předčítá. Posluchači určují, který obrázek k přečtenému textu patří. Vše bylo správně. Hurá,tak z nás ti spisovatelé budou! A to jsme ještě netušili, že jednou je to popis a podruhé pohádkové vyprávění. . A TADY JSOU I PRO VÁS.


Aktualizováno (Čtvrtek, 27 Září 2018 11:57)