Důležité

Ve školní budově probíhá zároveň se stavebními pracemi rekonstrukce regulace topení. Na konci příštího týdne nás čeká spuštění systému. Protože bude regulace ve zkušebním provozu a systém topení bude zapojován do provozu po letní odstávce a stavebních pracích, doporučujeme, aby žáci počítali s teplejším oblečením a mohli se přiobléct. Děkujeme za pochopení.

 VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Podzimní vycházka do Vodárenského lesa

Podzimní vycházka do Vodárenského lesa

V úterý 6.10. jsme se my, žáci 2. třídy, vydali na vycházku do Vodárenského lesa. Mohli jsme si projít všech 8 stanovišť. Na každém z nich bylo něco zajímavého. Poznávali jsme kůry různých stromů, jejich plody, živočichy, kteří žijí v Ostrém potoku a vylezli jsme do dřevěné pozorovatelny. Zkoumali jsme také stopy lesních zvířat. V altánku jsme spořádali vydatné svačiny a byli spokojení. Ze všeho nejvíc se nám líbil přírodní telefon.

Vycházku jsme zakončili řáděním na dětském hřišti u stadionu, kde jsme vydali poslední zbytky energie.

Bylo to moc prima, protože nám přálo počasí, chvílemi se na nás usmálo i sluníčko, ale hlavně jsme plnými doušky nasávali úžasný podzimní vzduch, a to bez roušek. ;-) Těšíme se na další takovou procházku a vřele každému Vodárenský les doporučujeme. Druháci

Aktualizováno (Pondělí, 19 Říjen 2020 10:21)