Důležité

Ve školní budově probíhá zároveň se stavebními pracemi rekonstrukce regulace topení. Na konci příštího týdne nás čeká spuštění systému. Protože bude regulace ve zkušebním provozu a systém topení bude zapojován do provozu po letní odstávce a stavebních pracích, doporučujeme, aby žáci počítali s teplejším oblečením a mohli se přiobléct. Děkujeme za pochopení.

 VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Strč prst skrz krk ...

Strč prst skrz krk ...

Správná a srozumitelná komunikace je základem sociální interakce.

V naší škole už je  pravidlem, že v 1. třídě krátce po začátku školního roku proběhne  logopedická depistáž. Jejím cílem je odhalit případné nedostatky ve výslovnosti dětí, které by jim mohly v budoucnu zkomplikovat čtení, psaní, porozumění textu i diktáty.

V  uplynulých  dnech s dětmi z  naší třídy pracovala paní učitelka, která má příslušnou specializaci. Rodičům dětí, kterých se potíže se správnou výslovností týkají, bude sděleno doporučení, jak s těmito obtížemi naložit a dosáhnout  zlepšení.Aktualizováno (Pondělí, 19 Říjen 2020 10:17)