Důležité

Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

pokračování...


Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.


VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Bílé není nikdy dost!

Bílé není nikdy dost!

Konečně sníh!

Ideální materiál na stavby, kreslení na zeď, hry i bitvy...  Vrátili jsme se z vycházky prvňáčků sice promočení jako myši, ale to nám radost nezkazilo. Někteří dospělí tedy moc nadšení nejsou (sníh je přece mokrý a studený - proboha !!!), ale my to vidíme jinak : jen ať padá !

Čím více sněhu, tím více legrace. Pojďme si hrát ...


Aktualizováno (Pondělí, 11 Leden 2021 13:29)