Důležité

Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

pokračování...


Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.


VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Sněhuláci v akci

Sněhuláci v akci

A zase ten sníh!

Tentokrát pěkně bohatá nadílka čisťoučkého "prašanu", od mrazu nás štípou tváře, k tomu sluníčko - no nádhera ! Jen naše nožičky při svižné chůzi trochu protestují, o to lépe nám jde ale padání, válení, prostě řádění v závějích.

Výšlap do okolí svitavských rybníků jsme využili k poznávání stromů, orientaci v terénu, hrám na sněhu a do školy se nám zpět ani nechtělo. Překvapením pro paní učitelky prvňáčků bylo, že někteří z nás v lese za Rosničkou ještě nikdy nebyli - viz tento autentický dětský dialog :

" Kam jdeme? "

" Poznáváte to tady? "

" Ty brďo, tady to vypadá, že jsme ještě pořád v České republice ! "

Co dodat? Snad pomůže vlastivěda...WinkAktualizováno (Pátek, 22 Leden 2021 11:39)