Důležité

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Zajímavosti z naší třídy

Zajímavosti z naší třídy

Téma dnešní hodiny zní "ENCYKLOPEDIE"

Odborný výklad tohoto slova je příliš složitý a tak jsme jej dali dohromady po svém. Encyklopedie je obvykle velká tlustá knížka, ve které můžeme najít odpovědi na spoustu všetečných otázek. Slova jsou tam seřazena podle abecedy (od A po Z) a hezky vysvětlena. Existují encyklopedie vesmíru, lidského těla, brouků, hub - zkrátka nejrůznějšího lidského poznání. Nejlepší encyklopedie jsou ty, které mají spoustu obrázků. Ten, kdo nemá doma takového pomocníka, jistě využívá WIKIPEDII - internetového "VŠEZNÁLKA".

Na mailu čekala na všechny žáky "ÚNIKOVKA", ve které číhalo spoustu zajímavostí a záhad. Řešení našli všichni. V závěru nechybě pro každého úkol. NAJDI VLASTNÍ ZAJÍMAVOST A PŘEDEJ JI DRUHÝM. A tady jsou. VĚDĚLI JSTE, ŽE ...

Aktualizováno (Pondělí, 22 Březen 2021 11:44)