Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Školní družina Činnost Úklid školního dvora

Úklid školního dvora

Když se z našeho školního dvora odstěhovala stavební firma, která nám opravovala školu a odvezli si i stavební buňky a veškerý materiál, s dětmi ze školní družiny jsme se rozhodli, že je potřeba náš dvůr uklidit, abychom si měli zase kde hrát. Nasbírali jsme za hodinu tři velké pytle odpadu, sklo i staré dráty. Když byl úklid dokončen, měli jsme z naší práce moc dobrý pocit.


Ale ouha, za několik dní nastoupili do školy všichni žáci a po dvoře se válí zase plastové lahve, obaly od různých pochutin a použité roušky!  KOŠE V AREÁLU MÁME , proto vás žádáme – POUŽÍVEJTE JE.


„ Sbírání odpadků mě bavilo, ale trvalo to moc dlouho.“

Eliška Králová   1. Třída


„ I mě sbírání bavilo, protože si už můžeme na dvoře konečně hrát.“

Monika Baranová   1. Třída


„ Udivilo mě, kolik pytlů jsme na našem dvoře nasbírali. A všichni by se nad sebou měli zamyslet a své odpadky vyhazovat, jen do koše.“

Betka Okohová  1. Třída


Aktualizováno (Středa, 30 Červen 2021 06:57)