Důležité

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy

Akce školy

Všem maminkám

A je tu opět krásné téma - MAMINKA. Dárečky jsme vyrobili, tak teď už "JEN" básnička.

Aktualizováno (Čtvrtek, 06 Květen 2021 10:17)

Celý článek...

 

Co nám dává domácí škola

Učení doma? Kdo by si to dřív uměl představit? Ale je to tak a my na tom nemůžeme vůbec nic změnit. Co ale změnit můžeme, je náš přístup a hledání nových způsobů, jak výuku doma zpestřit.

Aktualizováno (Čtvrtek, 06 Květen 2021 10:13)

Celý článek...

 

Zelená výzva!

Je tu jaro, všechno se zelená, jen uvnitř Riegrovky ve třídách je smutno. Nejen že chybíte vy, žáci, ale „odešly“ téměř všechny květiny, které se neměl kdo starat… Proto tu máme pro vás výzvu,  aby se nám podařilo rostlinky vrátit zpátky do tříd. Máte-li doma přebytečnou květinu nebo alespoň část rostliny, kterou bychom tu nechali zakořenit a zasadili bychom ji, vstaňte od počítačů a projděte se k nám. V úterý a ve středu 6. a 7. 4. 2021 od 15 do 16 hodin na vás a kytičky budou čekat paní vychovatelky u vchodu k tělocvičně. A můžete do akce zapojit i babičky, které rády na jaře pokojové květiny přesazují a omlazují.

 

Škola skoro naživo - živý stream

Vážení rodiče,

vzhledem k epidemiologickým opatřením není možné, aby proběhl klasický den otevřených dveří. Proto jsme se rozhodli, že využijeme moderních technologií a umu pracovníků SKS Svitavy a přidáme se k dni otevřených dveří formou živého streamu – nebo chcete-li živého vysílání. Ve čtvrtek 8. 4. 2021 v 18 hodin se uskuteční živé vysílání o naší škole. Bude se jednat o přímý přenos, takže pokud budete mít jakékoliv dotazy týkající se Riegrovky, budete se moci zeptat i přímo během vysílání. Přenos můžete sledovat na YouTube kanále SKS Svitavy.


 

Pyžamová párty

Jsme doma skoro už rok, všechny plánované i neplánované akce utužující kolektiv a skýtající spoustu zábavy jsou ty tam. Slyšíme se sice na online hodinách, ve spojení tedy jsme, ale co naše společné zážitky, na které bychom pak vzpomínali? Ty chybí. Turistický pobyt na Slovensku, výšlap, návštěvy muzeí, výstav, procházky, noční školy, výlety, ale třeba jen takové to "pokecání", legrácky...

Aktualizováno (Pondělí, 29 Březen 2021 10:53)

Celý článek...

 
Více článků...